En Moda & Trend Saç Modelleri

En Moda & Trend Saç Modelleri

Saç modelleri mevsimlerle birlikte değişiyor. Rahat kullanımlı ve pratik saç modelleri yazın favorisi, cool görünümlü saç modellerinden vazgeçilmiyor. Birbirinden zahmetli saç bakım rutinlerine ihtiyaç duymadan hazırlanmak istemiyorsanız saçınızı kısa kestirmeniz en doğrusu.

Kısa saçın büyüsü sizde kapılanlardansanız ve modeline karar veremiyorsanız bir araya getirdiğimiz saç modellerine hemen göz atın.

Bob Saç Modeli

Önlerden arkaya doğru kısalan bob modeli, modern bir görüntü sağıyor. Aynı zamanda ideal ve genç gösteren bu model hacimli ve dolgun saçlar isteyenler içinde ideal.

Küt Kısa Saç Modeli

Düz saçların en popüler modellerinden olan küt saçlar, uzun saçtan kısa saça geçince büyük rahatlık hissettiriyor. Kabaran ve ekstra bakım isteyen düz saçlar için en ideal modellerdendir.

Katlı Kısa Saç Modelleri

Bob saç modeli gibi katlı kısa saç kesimi de ince telli ve sönük saçlara sahip olanların en büyük tercihi. İnce telli uzun saçlara dolgun ve havalı bir kesim arıyorsanız doğrusu bu model!

Kısa Kıvırcık Saç Modeli

Uzun ve kıvırcık saç modeli oldukça zor! Kıvırcık saçlara sahip olanlar için en pratik yok yandan ayrılan kısa saçlar. Yapımı kolay, yandan ayrılan kıvırcık saçlar için bu modeli deneyebilirsiniz.

Pixie Saç Modeli

Cesur saç kesimi isteyenler korkusuzca asimetrik kesimi deneyebilirler. Yanlardan asimetrik bir kesimle kendinize öz bir imaj elde edebilirsiniz. Düz saçlar bu modeli rahatlıkla kullanırken kıvırcık saçlar içinde ayrı bir hoşluk oluyor.

ilayda aydemir

See all author post

Yorumla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.