Arifoğlu Saç Bakım Yağı: İpeksi Etki

Arifoğlu Saç Bakım Yağı: İpeksi Etki

Arifoğlu Saç bakım yağı

Arifoğlu Saç Bakım Yağı içerisinde ki birçok yağ ile karışım bir üründür. Saçları besler, onarır ve daha sağlıklı olması için bir saç derisinin ihtiyacı olan tüm bakımı sağlar.

Arifoğlu saç bakım yağları 3 farklı saç tipi için özel olarak geliştirilmiştir. Normal saçlar, yağlı saçlar ve kuru saçlar için üç farklı yağ karışımı mevcuttur. Saç tipinize uygun olan Arifoğlu Saç Bakım Yağı’nı seçip etkisini görmeye başlayabilirsiniz.

Saç sorunları kadınların en rahatsız olduğu sorunların başında gelir. Özellikle mevsim geçişlerinde birçok kadında saç dökülmesi, deri kaşıntısı gibi saç şikayetleri görülmektedir. Arifoğlu Saç Bakım Yağı içeriğinde ki doğal yağlar ile birlikte saçınıza uygun olan yağı almanız durumunda bu sorunları en aza indirmeyi vaad etmektedir.

Arifoğlu Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Haftada 3 kere saçlarınıza 3-4 dakika boyunca masaj yaparak uygulamalısınız. 45 dakika boyunca bekletmeniz gerekmektedir. Kullanımı ve bekleme esnasında bone vs kullanmanıza gerek yoktur.

45 dakika bekledikten sonra bitkisel içerikli bir şampuan ile yıkamalısınız. Bizler ikinci bir şampuan uygulamasını da tavsiye etmekteyiz. İkinci şampuan uygulamasında 1-2 dakika masaj yapıp bekletmeniz saç derisinde kalabilecek yağları arındırmanıza yardımcı olacaktır.

Daha etkili sonuç için akşamları uyumadan 1-2 saat önce uygulamanızı tavsiye ederiz.

Sizde hemen Saç Bakım Setleri’nden saçınıza uygun olan Arifoğlu Saç Bakım Yağı’nı satın alabilir, etkisini hızlı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Yorumla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.